A Magyar Sí Szövetség szerdai küldöttgyűlésén Dr. Csák Leventét szavazták meg a szervezet elnökének.

Az elnököt titkos szavazással, 38-27 arányban dr. Vámos Attila jelölttel szemben választották meg a Magyar Sí Szövetség küldöttgyűlésén Budapesten, a Magyar Sport Házában. Az új vezetőnek azt követően szavaztak bizalmat, hogy a 2020 szeptembere óta elnöklő Dr. Fürstner József és az általa irányított elnökség mandátuma lejárt.

Az elnök, alelnök és az elnökség megbízatása az alapszabály módosítása értelmében a 2026-os téli olimpia utáni májusi küldöttgyűlésig érvényes.

A Magyar Síszövetség új elnöksége:

Elnöke: Dr. Csák Levente

Alelnök: Dr. Bajáky Tamás

Elnökségi tagok: Pignitzky Dorottya, Panyik Dávid, Mikó Gergely, Dr. Barta Csaba, Fülöp András